Volkswagen T-cross

22/07/2019 5:04 PM 0 komente

Më e vogël nga Suv-i i Wolsburgut i konstruktuar mbi platformën e Polo-s, me personalitet të spikatur dhe cilësi solide rrugore. Model me pajisje të respektueshme të Adas   Janë vetëm 12 cm gjatësi që ndajnë T-Cross nga modeli më i madh T-Roc të pranuara të hyjnë me titull të plotë në segmentin e Suv urbane, në zonën e 4,1 m. Është një kategori që në Europë regjistron 1,83 milion automjete (në vitin 2018 është rritur me 37 %) dhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of