VOLKSWAGEN T-ROC

19/02/2018 10:12 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintPamje më pak “e rëndë” krahasuar me traditat e markës, për modelin e ri crossover të Wolfsburgut: falë edhe karrocerisë dy-ngjyrëshe. Kabinë e gjerë dhe tapiceri serioze pak më shumë nga duhet   Motor 2.0 turbo-benzinë, kambio Dsg, traksion 4Motion: është me të vërtetë kryesues në gamën e vet, modeli Volkswagen T-Roc, në këtë takim të parë. Një version që do të ketë rol kryesor në tregun tonë, sigurisht të orientuar drejt motorëve më të volitshëm, siç janë ata 1.5 […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of