VOLVO XC40

07/05/2018 12:03 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintModeli i ri Suv i kompanisë suedeze paraqitet me një format kompakt, por plot siguri, prakticitet dhe komfort. Në pritje të mbërritjes së motorit me tre cilindra 1.5 litra, u provua varianti me motor 2.0 turbodiesel   I bukur efekti “matrioshka” i implementuar nga Volvo në gamën e ofertës së modeleve Suv. Jo edhe aq për linjën, se ajo është çështje shijesh, se sa për idetë që qëndrojnë pas saj: siguria, komforti, finiturat dhe ndihma në drejtim e nivelit të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of