Wizz Air sjell avionin e pestë në TIA: Nisin fluturimet direkte drejt Barcelonës dhe Këlnit

28/06/2021 12:30 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintWizz Air, linja ajrore me rritjen më të shpejtë në Europë njoftoi vendosjen e avionit të pestë në bazën e saj në Tiranë. Avioni i ri do t’i bashkohet flotës së Wizz Air me bazë në Tirana International Airport (TIA, duke mundësuar fillimin e fluturimeve direkte nga TIA drejt Barcelonës në Spanjë dhe Këln në Gjermani, njoftoi TIA Në më pak se dy vite pas krijimit të bazës së Wizz Air në Tiranë, njoftohet shtimi i flotës së Wizz Air […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of