Wolf Theiss, garancia nderkombetare

21/10/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Eshte nje nga studiot me te medha te avokatise ne Austri. Ne Tirane, qe prej vitit 2004 udhehiqet nga motoja “Cilesi dhe shpejtesi ne sherbim te kerkesave te klienteve tane”. Me nje pervoje 50-vjeçare, ka nje shtrirje ne 11 vende, kryesisht te Europes Qendrore dhe Lindore. Lista e vendeve ku “Wolf Theiss” eshte i pranishem ne nje forme apo ne nje tjeter perfshin perveç Shqiperise, Austrine, Bosnjen dhe Hercegovinen, Bullgarine, Kroacine, Republiken çeke, Hungarine, Rumanine, Serbine, Republiken Sllovake dhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of