XC60 cmimi fillon nga 35.000 euro

28/01/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Modeli i ri Të kënaqur së tepërmi nga suksesi i arritur në sektorin SUV me modelin “XC90”, kompania Suedeze ka vendosur të prodhojë një model ëm të vogël “XC60” Si është ndërtuar Deri në këto caste katalogohet si model konceptual (është prezantuar fillimisht në fillim të 2007-ës në Sallonin e Detroitid) dhe paraqet qartësisht volvon më të re me dimensione të mesme crossover sport utility. Versioni i prodhimit në seri të “XC60”, linjat e së cilës nuk do të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of