“Zgjerojmë kornizat, konkurrenca nuk është më brenda territorit

02/10/2017 1:15 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFlet Drejtori i Programit në TV Klan, Armand Shkullaku   Televizionet shqiptare, të cilat prej kohësh ndjekin konkurrencën mes njëra-tjetrës në përpjekje për të fituar audiencën, duket se tashmë kanë “nuhatur” një tjetër konkurrencë potenciale. Bëhet fjalë për platformat ndërkombëtare që u ofrojnë mundësinë shikuesve të kenë akses në qindra mijë kanale të huaja, filma, seriale dhe emisione të larmishme kundrejt tarifave të përballueshme. Drejtori i Programit në KLAN TV, Armand Shkullaku, tha për “Monitor” se pikërisht ky zhvillim por […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of