Zgjidhja softuerike do të kryejë të gjitha funksionet e fiskalizimit

28/12/2020 11:16 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFlet administratori i kompanisë, Communication Progress, Gentian Likaj   Communication Progress (CP) është një nga kompanitë e certifikuara për procesin e fiskalizimit nga Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve (DPT) dhe Agjencia Kombëtare e Shoqërisë së Informacionit (AKSHI). Administratori i kompanisë me përvojë prej mbi 20 vitesh në tregun e Teknologjisë së Informacionit dhe Komunikimit, z. Gentian Likaj, thotë në një intervistë për “Monitor” hapat që duhet të ndjekë biznesi i mesëm dhe i madh në lidhje me procesin e fiskalizimit […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of