Zgjidhja software redukton kostot për bizneset me shumë pika shitje

28/12/2020 11:14 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFlet menaxherja e shitjeve për programet software devPOS, Rezarta Hamzaj   Menaxherja e shitjeve dhe marketingut e kompanisë “Image & Communications Development sh.p.k.” (Dev.al), znj. Rezarta Hamzaj, shpjegoi për “Monitor” se përdorimi i aplikacioneve software mundësohet nëpërmjet abonimit vjetor, që për bizneset e vogla nis nga 3 euro në muaj. Kjo pagesë përfshin përditësimin e programit, mirëmbajtjen dhe asistencën që do t’u jepet subjekteve nga kompania. Zgjidhja software redukton kostot për një supermarket që punon me disa kasa. Sipas znj. […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of