“Zhbllokohet” Trepça

25/05/2015 3:27 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintBordi i ri i Komisionit të Pavarur për Miniera dhe Minerale ka miratuar 22 licenca dhe leje për operimin, përfshirë këtu edhe ndërmarrjen “Trepça”, nga 30 aplikime që i kanë shkuar gjithsej këtij komisioni. Ky bord i ka dhënë vetes detyrë që deri më 15 qershor t’i shqyrtojë të gjitha aplikacionet dhe kërkesat e adresuara ndaj këtij komisioni. Këto i ka bërë të ditura Musa Shabani, kryetar i ri i bordit të Komisionit për Miniera dhe Minerale gjatë mbledhjes së […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of