Zhgenjimi maqedonas

07/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Shkupi, Maks Sinemati A do te kete ndikime tek ekonomia e Maqedonise mosmarrja e fteses se anetaresimit ne NATOr çfare mendojne ekonomistet, biznesmenet, analistet e kompanite vendese dhe te huaja. Sidoqofte, mosmarrja e fteses u ndje menjehere ne Bursen e Maqedonise Ekonomistet, analistet, biznesmenet, kompanite vendese dhe te huaja e priten me zhgenjim mosmarrjen nga Maqedonia te fteses se anetaresimit ne NATO ne Bukuresht, per shkak te vetos se Greqise. Sidoqofte, interpretimet sesi do te ndikoje kjo ne […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of