Zhvleresohen faturat aforfe

07/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Gati projekti i ri qe krijon Autoritetin e Konsumatorit. Faturat vetem sipas matesve. Fillojne reklamat krahasuese, mashtrimi nga skemat piramidale dhe deshmshperblimi i konsumatoreve Pa kaluar 5 vite nga miratimi i ligjit ekzistues (nr.9135, date 11.09.2003) “Per Mbrojtjen e konsumatoreve”, nje projekt i ri pritet te miratohet se shpejti  per mbrojtjen e interesave te konsumatoreve ne treg. Projekti i pergatitur nga Ministria e Bujqesise dhe Mbrojtjes se Konsumatorit sjell nje sere risish si ne krijimin e nje Autoriteti te […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of