Zinxhiret e sofistikuar te reklamimit

13/11/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Irma Metra Ka ardhur koha e fillimit të fundit per reklamim. Sot njerëzit po shpenzojnë kaq shumë për të gjetur mënyra të reja për të reklamuar produktet e tyre, sa janë duke e zhvilluar marketingun në një fazë totalisht të re dhe në një farë mënyre shumë të mirëpritur. Të gjithë tashmë po bëhemi pjesë aktive e botës virtuale apo ‘on line’. Duam apo nuk duam ne, kjo frymë e re po përfshin edhe Shqipërinë, e cila për […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of