Zyrat: Tendencat e fundit te arredimit

13/03/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintNje mjedis i pershtatshem shoqerohet me produktivitet, efektshmeri te larte dhe gjendje psikologjike te mire është thënë shpesh se një ambient i përshtatshëm në vendin e punës është një ndër elementët kryesorë për të pasur rezultate sa më të larta. Për njerëzit është e rëndësishme që të mos jenë në të njëjtin ambient pune për një kohë të gjatë, pasi ndikon në uljen e motivimit të tyre. Teknologjia ndryshon, e njëjta gjë duhet të ndodhë edhe me arredimin e zyrave. […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of