Çmimet e naftës në nivele të qëndrueshme

13/07/2017 9:05 AM 0 komente

Çmimet e naftës ishin në nivele të qëndrueshme mëngjesin e kësaj të enjteje.

Treguesit referencë për naftën e papërpunuar Brent, u rritën vetëm me 1 cent dhe u tregtuan me 47.75 dollarë për fuçi.

Treguesit referencë për naftën e papërpunuar amerikane, WTI, ishin në nivel të qëndrueshëm dhe pothujse nuk ndryshuan fare në krahasim me një ditë më parë. Ato u tregtuan me 45.49 dollarë për fuçi.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Komente

Jeni i pari për të shkruar një koment!

Notify of
avatar
wpDiscuz