10 keshilla per koleget e veshtire

30/10/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint A është dikush në punën tuaj -një shef autoritar, një koleg i vështirë, ose ndoshta edhe një klient shumë kërkues-, që ju bën të çmendenir A po ju bëjnë njerëzit që ju keni në punë të ndiheni i papërshtatshëm, i pavlerë, apo thjesht i mjerër Njerëz të vështirë ekzistojnë në punë, si në të gjitha aspektet e jetës, dhe ata janë të të gjitha llojeve. Të merresh me këta tipa është e lehtë kur personi është përgjithësisht i padurueshëm […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of