Bankers: Pse hoqem dore nga ARMO

27/05/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Intervistë me Abby Badwi, CEO, Bankers Petroleum Ziti Badwi! Nuk ju pashe shume te interesuar ndersa po hapeshin ofertat per privatizimin e ARMO-sr  Po. Dhe ju keni shprehur interesin per te marre pjese ne kete proces, i cili ditet e fundit eshte perfolur ne media si nje “beteje” ruso-amerikaner Keni nje koment per keter Interesi yne ne privatizimin e ARMO-s eshte i lidhur ngushte me nxjerrjen dhe tregtimin e naftes bruto ne Patos – Marinze. Ne nuk kemi asnje […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of