Dollari bie, jeni forcohet

27/01/2020 8:42 AM 0 komente

Dollari amerikan humbi pikë mëngjesin e kësaj të hëne kundrejt jenit, ku ky i fudnit avancoi me 0.5 për qind dhe u këmbye me 108.73 jen për dollarë amerikanë.

Monedha e përbashkët, euro, u këmbye me 1.1028 dollarë amerikanë.

Yuan-i kinez ra me më shumë se 0.5 për qind kundrejt dollarit amerikan dhe u këmbye me 6.9776 yuan për dollarë amerikanë, njëkohësisht edhe niveli i tij më i ulët që prej 6 janarit.

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of