Dollari rritet, jeni bie

26/12/2019 8:32 AM 0 komente

Dollari amerikan anvacoi mëngjesin e kësaj të enjteje kundrejt jenit. Ai avancoi me 0.2 për qind dhe u këmbye me 109.54 dollarë amerikanë për jen.

Monedha e përbashkët, euro, u këmbye me 1.10905 dollarë amerikanë.

Paundi britanik u këmbye me 1.2986 dollarë amerikanë.

Dollari australian u këmbye me 0.6927 dollarë amerikanë.

Ndërsa dollari i Zelandës së Re u këmbye me 0.6939 dollarë amerikanë.

Yuan-i kinez u këmbye me 6.9905 dollarë amerikanë.

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of