Emigrantët, rikthehen të rregullojnë shtëpitë

26/08/2019 8:11 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintKohët e fundit, emigrantët kanë qenë ndër furnizuesit kryesorë të kërkesës për pasuri të paluajtshme në vend, veçanërisht në zonat bregdetare. Sipas operatorëve që operojnë në tregun e hidrosanitareve dhe pllakave, një pjesë e kërkesës po vjen pikërisht nga ky segment. “Ndër të tjera, ne kemi vënë re se ka pasur kërkesë në rritje edhe nga emigrantët, të cilët po rinovojnë shtëpitë e tyre në atdhe”,- thanë përfaqësuesit e kompanisë Delta. Edhe Karolina Janina, përfaqësuese e kompanisë Porcelanosa, pohon të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of