Imazhi femeror i BASH

25/03/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Ersuin Shehu Ne vitin 1998 Banka Amerikane e Shqiperise (BASH) filloi aktivitetin e saj me nje personel prej 27 vetesh, pjesa me e madhe te rinj dhe pa shume pervoje ne sistemin bankar. Shume prej “27 te pareve” jane ende sot ne BASH dhe nje pjese e tyre mbajne pozita te larta drejtuese ne banke. Historia 10 vjeçare e BASH-it nuk eshte vetem historia e nje suksesi te padiskutueshem tregtar; eshte edhe historia e nje banke qe diti […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of