Kosto qe justifikon standartet

22/09/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint është një shkollë e cila, sipas drejtuesve, do të synojë të thithë nxënës me rezultate të larta. Sipas Prof. Aliçkës, vitin e ardhshëm në këtë shkollë do të bëhet edhe konkursi, por edhe nota mesatare për nivelin parauniversitar. Në përputhje me këto kërkesa, nxënësve do t’i ofrohen edhe kushtet për një mësimdhënie sa më komode dhe profesionale. çmimet, që do të vihen nga kjo shkollë për nivelet arsimore janë të ndryshme. Kështu, nëse ju do të regjistroni fëmijën tuaj […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of