Mberrin teknologjia 3G

18/12/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintVodafone njofton se eshte kompania e pare celulare qe do te ofroje teknologjine 3G ne Shqiperi, duke i ofruar keshtu klienteve te saj avantazhe konkurruese ne treg si edhe eksperiencen e miliona perdoruesve ne mbare boten. Ne nje njoftim te saj, Vodafone jep nje informacion te detajuar rreth teknologjise 3G. çfarë është 3Gr Gjenerata e 3-të e Teknologjisë 3G është një teknologji e re e cila mundëson transmetim të të dhënave me cilësi dhe shpejtësi të lartë. Këto të dhëna […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of