Motoja e këtij viti / “Mos bëj biznes, por mos u zhduk nga tregu”

04/05/2020 8:33 AM 0 komente

Zak Topuzi, Shoqata Shqiptare e Turizmit   Viti 2020 pritet të jetë i vështirë për të gjithë bizneset e sektorit të turizmit, qoftë të vegjël apo të mëdhenj. Në kushtet aktuale, fokusi do të duhet të jetë prania në treg dhe sigurimi i mbijetesës në një kohë të vështirë. Zak Topuzi, nga Shoqata Shqiptare e Turizmit, shprehet se pikërisht kjo duhet të jetë motoja “Mos bëj biznes, por mos u zhduk nga tregu”. Z.Topuzi shprehet se në kushtet aktuale, është […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of