Ne vorbullen e krizes

05/02/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Flet specialisti i ekonomisë, z. Adrian Civici Shkaqet dhe pasojat e kolapsit financiar nderkombetare. Sa do te ndikohet Shqiperia dhe mesimet se globalizimi na ka vendosur te gjitheve ne te njejten anije. çdo “furtune” ne financat apo ekonomine e disa vendeve apo zonave ekonomike prek menjehere si efekt domino te gjitha vendet dhe zonat e tjera Kriza e fundit ekonomike dhe financiare qe po kalojne disa nga vendet me te zhvilluara te Botes, duket se do te lere gjurme […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of