Një zhytje në biznesin e pishinave

05/07/2021 11:57 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Pishinat po konsiderohen një alternativë komode e vilave private,  domosdoshmëri për hotelet në vijën bregdetare të Shqipërisë,  nevojë në rritje e bizneseve të Spa-ve dhe si trend sportiv i pishinave dimërore apo të ambienteve të jashtme të lokaleve. Bizneset e ndërtimit dhe mirëmbajtjes së pishinave pohojnë se kërkesa është rritur, ndërsa bizneset e pishinave “ankohen” për ndikimin e pandemisë…   Nga Deada Hyka Shqipëria ka një vijë bregdetare 362 km të gjatë, apo një të tretën e gjatësisë së […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of