Politika “ngrin” biznesin

13/02/2017 3:01 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintKy do të jetë një vit aspak i qetë për Shqipërinë. Politika noton në ujëra të turbullta, Reforma në Drejtësi sapo ka nisur të zbatohet, në qershor do të mbahen zgjedhjet e përgjithshme, para dhe pas tyre do të na shoqërojnë ‘pazaret’ e ‘martesat’. E në këto kushte, biznesi zgjedh të lërë pezull planet e të ‘përgjojë’ sesi do të shkojnë punët, e më pas të vendosë   Nga Elona Bedalli Nga njëra anë, çështjet e brendshme e nga ana […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of