Porsche Taycan

06/07/2020 9:50 AM 0 komente

E testuam këtë version të ri të automjetit elektrik gjerman që është në krye në Polin e Veriut, në një skenar të ngjashëm me ato të përrallave të Krishtlindjes. Qëllimi ishte për të zbuluar nëse e frikësonin këtë makinë, i ftohti dhe akulli   Përmasat e këtij Porsche Taycan janë ato të një automjeti të konceptuar si makinë elektrike: i ulët, i gjatë në pjesën e përparme, me një kabinë që ngushtohet në majë dhe me një bisht të dizajnuar […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of