Produktet shqiptare, konkurrence ne ambalazhim

13/05/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Konkurenca rrit standardet e tregtimit dhe ne te njejten kohe rrit edhe funksionin e prodhuesve te paketimit. Everest IE, prodhon qese plastike edhe per kompani te huaja  Paraqitja e prodhimeve shqiptare ne dyqane apo supermarkete perkrah produkteve te kompanive te huaja, ka nxitur konkurrencen ne marketingun e prodhimeve. Perveç konkurrences ne cilesi, prodhuesit vendas po kuptojne tashme qe edhe menyra e ambalazhimit dhe shoqerimi i produktit me emrin e kompanise jane po aq te rendesishme sa edhe vete cilesia […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of