Rezultate pozitive financiare, në përputhje me strategjinë e rritjes së aktivitetit

03/05/2021 9:14 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintIntervistë me Dritan Mustafa, Drejtor i Përgjithshëm Ekzekutiv i Tirana Bank   Dritan Musatafa, Drejtor i Përgjithshëm i Tirana Bank, thotë për revistën “Monitor”, se banka e tij u rrit edhe për vitin 2020 me një normë rritje më të lartë se mesatarja e sistemit bankar. Megjithëse disa degë të ekonomisë, kryesisht tregtia dhe shërbimet u prekën ndjeshëm nga pasojat e krizës, z.Mustafa thotë se Tirana Bank nuk pret rritje shqetësuese të raportit të kredive me probleme. Sipas tij, Tirana […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of