Samsung Ultra Smart F700

12/02/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nje telefon i krahasueshem ne gamen iPhone, F700 dallohet per kameren 3 megapiksel si dhe per kursorin QWERTY te fshehur nen mbulese. Mund ta beni tuajin per nje çmim rreth 480 dollare Njerezit shpesh priren te krahasojne aparatin Samsung’s Ultra Smart F700 me Apple iPhone. Ne fakt, nga pamja e jashtme te dy duken shume te ngjashem, por secili ka dallimet e veta. Gjeja me kryesore qe i bashkon eshte çelesi qendror i pozicionuar karshi ekranit LCD. Duke e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of