Si ngjyrat qe urreni mund trju cojne te puna qe doni

09/10/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint A e dini se ngjyrat që ju pëlqeni dhe nuk pëlqeni tregojnë "Faktorin e Kënaqësisë së Karrierës", ose rrugën më të mirë të karrierës që i përshtatet personalitetit tuajr Konsiderojini ndonjëherë këto fakte të padukshme: 1. Kur ju e doni atë që bëni, ju bëni një punë më të mirë dhe promovoheni. 2. Punëdhënësit marrin në punë personat që ata besojnë se do të bëjnë me kënaqësi detyrat e përditshme. Mos harroni, qëllimi i tyre është që të reduktojnë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of