Si te hartojme nje plan marketingu r

22/01/2008 12:00 AM 1 koment

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Dr. Ilirjan Lipi Universiteti i Vlorës Planet e marketingut jane plane te cilat e zhvendosin biznesin tuaj ne nje nivel me te larte shpejtesie. Do te konsiderohej nje plan i mire nese pasqyrat e raporteve do te ishin javore, mujore dhe 3 mujore, duke bere te mundur evidentimin ne çdo moment te ndryshimit pozitiv te biznesit. Programet kompjuterike ne kete fushe japin ndihmesen e tyre. Megjithate, ndonese ne perdorimin e programeve per kontabilitetin jane hedhur hapa pozitive ne […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

1
Komente

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ola Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Ola
Guest
Ola

pershendetje si kaluat? do doja dike qe te me ndihmonte me krijimin e nje plani marketingu.