Si vishemi me 240 milion euro

27/05/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Laura çela  Si po bie tregu i veshjeve ne Shqiperi pas rritjes se çmimeve te nje sere produktesh bazer Tregu arrin ne 30 miliard leke gjate vitit te kaluar, por tregtaret konfirmojne nje reduktim deri ne 30% gjate ketij viti Konsiderohet nga shume individe si nje biznes potencial, por kete vit duket se po humb “fuqine” e tij. Nese rruget e kryeqytetit jane mbushur me dyqane veshjesh dhe po ashtu shume qendra tregtare, sot shume prej tyre po […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of