Smartphone do të zhduken më shpejt se sa mendoni

09/09/2019 9:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Dhe bota nuk do të jetë më e njëjta…   Një ditë, jo shumë shpejt, por gjithsesi më shpejt nga sa mund të mendoni, smartphone do të zhduket plotësisht, në të njëjtën mënyrë, ashtu si para tij, u zhduk edhe fax. Jini të qetë – do të duhet të kalojë, me shumë mundësi, edhe të paktën një dekadë. E megjithatë, pak nga pak, bazat për zhdukjen e smartphone, janë duke u ndërtuar. Dhe “arkitektët” janë Elon Musk, Microsoft, Facebook, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of