Subjektet mund të përdorin kasat ekzistuese, duke i përshtatur për fiskalizimin

28/12/2020 11:11 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFlet drejtoresha ekonomike e kompanisë “Daisy & ETM”, Myrvete Pazaj   Nga 1 janari nis zbatimin procesi i fiskalizimit për lëshimin e faturave elektronike. Një ndër kompanitë e para të certifikuara nga shteti, si prodhues dhe mirëmbajtës të zgjidhjeve software, “Daisy & ETM” ka nisur shitjet si për programet dhe kasat e reja fiskale. Përfaqësuesja e kompanisë znj. Myrvete Pazaj shpjegoi për “Monitor” se aktualisht, nga kjo kompani u ofrohet bizneseve një sërë zgjidhjesh, të cilat janë në përputhje dhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of