Tekno Makina: Infiniti rFX50Sr

17/06/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Suv, Crossover apo Couper Ka filluar numërimi për së prapthi për prezantimin e markës luksoze japoneze: menjëherë pas përfundimit të verës pritet të mbërrijë në Europë një SUV i jashtëzakonshëm. Ndonëse në përmbajtje nuk kanë ndonjë ndryshim një gjë është e sigurt, Infiniti do të kushtojë më pak se BMW X6. Megjithëse duhet përmendur që është më kompakte, por njëkohësisht shumë sportive. FX është një mjet disi i çuditshëm, plot hijeshi dhe disi misterioze. Linjat janë të mprehta dhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of