Tirana bank, kredi me 0% interes per 6 muajt e pare

30/10/2007 12:00 AM 1 koment

FacebookLinkedinTwitteremailPrint E.G. Në një kohë kur tregu i ndërtimeve ka pësuar një rënie dhe kur kredia për shtëpi sa vjen e shtohet në portofolet bankare, sfida për sistemin është të joshë konsumatorët drejt këtij produkti, pra drejt dhënies së huasë për blerjen e banesave të reja. Një nga bankat e nivelit të dytë njofton në treg daljen e ofertës më të re të kredisë për shtëpi. Zgjidh atë që të nevojitet “Kredi për blerje shtëpie” nga Tirana Bank vjen te […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

1
Komente

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Anonymous Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Anonymous
Guest
Anonymous

Si mund te mar kredi