Trashegimtaret e rinj

16/10/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintBiznesmenet vendas, te cilet i ngriten nga rhicir sipermarrjet e tyre, jane te prirur tri lene ne dore te femijeve bizneset e tyre. Shkolla dhe universitete te shtrenjta, si dhe rpunesimr ne kompani, jane masat qe ata po marrin per transferimin e trashegimise. Por per mjaft, mundesia mbetet e hapur: Femijet do te mund te drejtojne biznesin, vetem nese jane te afte Nga Laura Cela Kur kanë kaluar rreth 20 vjet sipërmarrje e lirë dhe tashmë në vend janë ngritur […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of