Tregjet kane nevoje per edukim

30/09/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Elona Gusmari        Albana Muça   Edukimi menaxherial eshte i rendesishem per tregjet e vendeve ne zhvillim. Ne Shqiperi, ky edukim nevojitet te ngrihet ne nivel akademik, thone eksperte, anetare te Shoqates se Zhvillimeve Menaxheriale ne Europen Qendrore e Lindore (CEEMAN), te cilet ishin ne Shqiperi me ftese te Qendres Shqiptare per Sherbimet Menaxheriale (ACMS), ku u zhvilluan  konferenca e 16-te e saj. Ne kohen kur shume shkolla dhe universitete private jane hapur, sipermarrjet ne Shqiperi ankohen per […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of