Zeri i biznesit- i pafuqishem

21/01/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Albana MUçAJ   Ndonese raporti biznes- administrate po permiresohet, drejtuesit e shoqatave te biznesit mendojne se zeri i tyre transmetohet pak ne vendimet qe bien mbi ta. Pse ndodh kjo dhe sa aktive pritet te jene shoqatat e biznesit kete vit ne mbrojtje te interesave te grupeve qe ata perfaqesojne   Ligji i Gjobave dhe vendosja e çmimeve te references gjate vitit te kaluar jane dy rastet me tipike qe tregojne pafuqishmerine e biznesit per te ndikuar dhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of