Zyrat, priten cmime te lira

26/03/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Tregu i zyrave ne Shqiperi duket ne rstanjacionr prej dy vitesh. Ekspertet konfirmojne se cmimet nuk kane ndryshuar, ndersa ne treg, prej dy vitesh nuk ka hapur rdyertr asnje godine e re zyrash Nga Laura Cela çmimet e zyrave në kryeqytet nuk kanë pësuar asnjë ndryshim dhe kjo tendencë pritet të vijojë edhe këtë vit. Kompania shumëkombëshe e real-estate, “Colliers International”, ka konfirmuar në raportin e saj të fundit, se tregu i zyrave vazhdon të jetë i qëndrueshëm, qoftë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of