Arrin Colliers International

28/01/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Laura çela Colliers International, gjiganti boteror ne tregun imobiliar vendos te investoje ne Shqiperi. Qendrat tregtare dhe qendrat e zyrave, dy mundesite e medha per tregun vendas. “Shqiperia, potencial i ri ne Ballkan” Hapja e nje qender te re tregtare nuk perben me nje lajm te madh ne Shqiperi, pasi te tilla po inagurohen shume shpesh ne ditet e sotme, por kur behet fjale per nje menaxhim “alla” Colliers vemendja terhiqet. Colliers International per Europen Juglindore eshte zgjedhur […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of