Deklarata e Janinës

22/05/2017 1:28 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintPërfaqësuesit e Qeverive të Shqipërisë, Bosnjë-Hercegovinës, Kroacisë, Greqisë, Italisë, Malit të Zi, Serbisë dhe Sllovenisë, që u takuan në Janinë të Greqisë, me pjesëmarrjen e një përfaqësuesi të Komisionit Europian, në kuadër të Forumit të 2-të të Europës, Strategjia e Bashkimit për Rajonin e Adriatikut dhe Jonit (EUSAIR), vunë në dukje progresin e arritur dhe mbështetjen e vazhdueshme të ofruar nga strukturat e qeverisjes së EUSAIR drejt zbatimit të Strategjisë dhe identifikimin e projekteve që kontribuojnë në objektivat e saj. […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of