Drejtues: Kujtoni thelbesoren

09/07/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Ne nje treg, drejtuesit duhet te perqendrohen ne disa aspekte kryesore, si gjendja e biznesit, menaxhimi dhe likuiditeti i kompanise Perfundimi: "Sa me shume te ndryshojne gjerat, aq me shume te njejta mbeten”, çka do te thote se askush nuk mund te parashikoje çfare do te ndodhe. Parashikimet ekonomike vijezohen te jene me shume optimiste dhe te parandalojne gjera te pazakonta, pa nje veshtrim te fundit. Me sa duket, institucionet me baze te sigurte financiare jane tronditur nga veprime […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of