Etika ne bashkebisedim

27/02/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Falë CV-së suaj keni arritur të jeni në krye të listës së kandidatëve për vendin e punës ku keni aplikuar. Kompania njeh kompetencat dhe përvojat tuaja dhe mendon se mund të jeni personi më i përshtatshëm për atë pozicion. Gjëja e fundit që duhet të bëni është të kaloni testimin edhe gjatë bashkëbisedimit me punëmarrësin e ri. Por a dini si të silleni dhe si t’i ofroni avantazhetr Në fjalor, termi “etikë” nënkupton një seri normash sjelljeje që rregullojnë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of