Google hidhet ne sulm me Chrome

15/09/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Hidhet ne treg programi i ri i Google: i lire, falas dhe i modifikueshem (open source). Nje porte e re drejt te ardhmes se Internetit, ne te cilin faqet e reja do te “zhduken” per t’ia lene vendin zbatimeve ‘online’. Gjithçka eshte gati dhe hedhja ne treg do te ndodhe shume shpejt. Quhet, Google Chrome edhe eshte motori i ri nga G e Mountain View. Duhet te themi se behet fjale per nje sistem edhe te painstaluar, por kuptohet […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of