Gruaja dhe veshja ne pune

26/08/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nese doni te beni karriere, duhet te jeni e rafinuar, por jo viktime e modes Per t’u veshur ne menyre te pershtatshme ne pune, qellimi juaj duhet te perqendrohet ne projektimin e nje imazhi profesional, kompetent, qe nuk tregon ne menyre te dukshme nivelin tuaj te punesimit. Stilet, ngjyrat, gjatesia dhe pershtatja e menyres tuaj te te veshurit do te flase shume per aftesite tuaja ne pune. Nese jeni te interesuar per karrieren tuaj, juve ju intereson te dukeni […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of