Investimet me pronat-Tregohuni te zgjuar

18/02/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Laura çela Investimi ne pasuri te patundshme nuk eshte me aq i leverdishem sa 4 vjet me pare. Por, edhe sot ka hapesira te mjaftueshme per te investuar, por duhet te njohesh mire tregun dhe te zgjedhesh se ku te derdhesh kapitalin. Ndiqni keshillat e agjenteve imobiliare  Nertila Dervishi eshte nje nenpunese e shtetit, e cila pas jeteses prej disa vitesh ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes vendosi qe me parate e mbledhur te bente nje investim ne […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of