Klik Ekspo Group 2010, panair per biznes pa kufij

29/11/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Panairi më i madh i ekspozimit të bizneseve dhe organizatave u hap në Tiranë gjatë 25-30 nëntorit, duke mbledhur rreth 350 ekspozues nga e gjithë bota Festave të nëntorit nuk mund t’i mungonte kurrsesi një event i rëndësishëm për kryeqytetin, Panairi Klik Ekspo Group. Në edicionin e tij të 17 dhe me një numër rekord pjesëmarrësish, rreth 350 ekspozues, ky panair është bërë tashmë një “mik” i përvitshëm i sipërmarrjeve dhe individëve. Pallati i Kongreseve është tejet i zhurmshëm […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of